Kamery CCTV

Kamerové systémy

Chcete vědět, kdo přichází, koho pouštíte do své firmy nebo potřebujete monitorovat pohyb zákazníků a návštěvníků? Zajímá Vás dění na pracovišti?  Pak právě pro Vás je vhodné využít předností kamerového systému. 

Na základě Vašich potřeb Vám naši technici navrhnou a představí možnosti různých kamerových systémů, tak abychom Vám mohli garantovat kompatibilitu,  proto nás kontaktujte  na tel.: +420-605-299275 

Navrhneme, dodáme a nainstalujeme průmyslové kamerové systémy na Vaše přání. Kombinujeme výhody digitálních i analogových systémů. Rádi se s Vámi podělíme o několik příběhů, kde instalace kamerových systémů přinesla řešení Vašich problémů.

Příběh první:

Majitel firmy si všiml, že se ztrácí sice malé částky peněz, ale za to soustavně. Po nasazení skrytých kamer okamžitě došlo k rozluštění této „záhady“ tím, že byla identifikována ta účetní, která tyto drobné krádeže  měla skutečně na svědomí. Po nashromáždění dostatečného množství důkazů  došlo k předání Policii ČR. Tento problém tedy vyřešil dočasný systém skrytých kamer.  Pokud i Vy potřebujete dočasný systém skrytých kamer za jakýmkoliv účelem, kontaktujte nás na tel.: +420-605-299275 .

Příběh druhý:

Paní ředitelka základní školy si přála vyřešit pohyb nepovolaných osob po škole, aby tak předešla vandalismu a  krádežím, které se občas v budově vyskytovaly. Nainstalovaný systém zajistil, že bylo možné odhalit vandalismus v šatnách na nových skříňkách. Díky tomu mohlo dojít k náhradě škody a účinné výchovné lekci pro pachatele. Záznamy bylo možné použít pro soudní řízení, protože systém byl registrován u příslušných orgánů státní správy. O zkušenosti se s Vámi ráda podělí paní ředitelka ze ZŠ Kostelec nad Černými lesy. Pokud i Vy si přejete zajistit objekt proti krádežím a vandalismu volejte nás na tel.: +420-605-299275 .

Příběh třetí:

Soukromý zemědělec ke sklizni používal složitý a rozsáhlý kombajn. Když seděl v ovládací kabině, nebylo technicky možné, aby všechny části stroje měl pod kontrolou. Díky tomu docházelo ke zbytečným ztrátám. Instalace kamerového systému mu umožňuje mít přehled o všech důležitých místech. Od té doby nedochází ke zbytečným ztrátám sklizené plodiny např. přeplněným zásobníkem nebo jinou třeba i technickou poruchou. Pokud i Vy si přejete nainstalovat kamerový systém tak, aby Vám pomáhal volejte nás na tel.: +420-605-299275 .

 

 

 

Akční nabídka produktů

Kriminalita roste

Lidé kradou a vypadá to, že to nejhorší nás teprve čeká! A tak nám nezbývá, než začít bránit svůj majetek všemi způsoby.

číst více
Elektronické protipožární systémy

Přemýšlíte o protipožárním zabezpečení?

číst více
Elektronické zabezpečovací systémy

EZS ochrání Vás a Váš majetek v době vaší nepřítomnosti. ...

číst více
Evidenční systémy

Evidence docházky a pohybu osob na pracovišti je pro Vás jistě zajímavá...

číst více